Můj příběh

Ukazuji lidem cestu, jak jednoduše pomocí zelených potravin zlepšit své zdraví a pomocí etického síťového marketingu si vybudovat vlastní nazávislost.

Dnes se těším na jaro. Těším se, jak si budu vychutnávat vůni svěží trávy, chodit po zahradě a vnímat vše, co mi kvetoucí příroda nabízí.

Ale před 5ti lety to bylo jinak…

Před 5ti lety jsem měla pocit, že už si nikdy neužiju ani jaro, ani léto... Ve skrytu duše jsem se na příchod jara moc těšila, ale představa, že když si ho budu chtít užít, budu zase do sebe cpát ty tabletky…

Doba, kdy se začínaly projevovat první příznaky mých alergií, hlavně senná rýma, se každým rokem blížila víc a víc k zimě. Oteklé oči, neustálé kýchání, které mě vždycky totálně vyčerpalo. Pak mě pořád bolel nos, jak jsem ho měla věčně odřený od smrkání…No a na kráse mi to taky moc nepřidalo…

Byla jsem zoufalá, nemohla jsem to nijak změnit. Seděla jsem doma a pěkně za oknem jsem pozorovala jak je venku krásně a byla naštvaná na sebe a na celý svět. Věděla jsem, že s práškem to dám, ale budu unavená a taky jsem věděla že z dlouhodobého hlediska tohle není to, co bych si pro své tělo představovala.

A tak jsem nepřestávala hledat a zkoušet. Zkoušela jsem různé možnosti i terapie. Zlepšení se dostavilo, ale bylo přechodné. K úplnému odeznění mých potíží nedošlo.

A pak se něco změnilo...

Na jednom semináři osobního rozvoje jsme se bavili o Zelených potravinách a testovali pomocí kineziologického testu jejich přínos pro tělo. Testovali jsem různé potraviny, třeba mrkev, jablko…Překvapivě výsledek byl oproti klasické zelenině xnásobně lepší. To mě zaujalo, i když test je test…

O přestávce jsem se vydala za Ivou, která Zelené potraviny doporučovala a zmínila jsem se jí o svých alergiích. Řekla mi, že několik jejích zákazníků díky zeleným potravinám zažilo velké zlepšení. No, to by mohl říct každý, proběhlo mi hlavou a taky už mám něco za sebou. Nicméně, rozhodně mě to hodně zaujalo a tak jsme si domluvily schůzku, kde mi Iva měla vysvětlit jak to celé funguje.

Je už to opravdu dávno a vzpomínám si, jak jsme seděly v čajovně u Džoudyho a Iva mi vyprávěla, jak Mladý ječmen a řasa Chlorella v těle fungují. Jediné, co jsem si z té schůzky odnesla, bylo, že řasa má takové malé štětinky a těmi mechanicky čistí střevo. Skoro po dvou hodinách jsem si svou zelenou nadílku odnášela domů, celá natěšená, co vše se teď v mém těle začne dít, a zvědavá, jestli to opravdu funguje.

Myslím, že tehdy byl únor, venku nevlídno. 

Ječmen mi na začátku moc nechutnal, ale časem jsem si zvykla. Chlorellu jsem si od začátku zamilovala. A tak jsem pila nápoj z trávy a jedla řasu…každý den..

S příchodem jara jsem očekávala klasické alergické projevy – sennou rýmu a svědící oči.

Duben – nic se nedělo….Květen – nic se nedělo….

Pokud jste taky jedni z těch, které projevy alrgie trápí, určitě si dokážete představit mojí radost a úžas, když se mi nic takového nedělo. V červnu se situace trochu zhoršila a já byla nucena si od potíží ulevit klasickými léky, ale opakovala se to pouze párkrát. Tak to pokračovalo až do září.

Uvědomila jsem si, že konečně opět můžu fungovat jako normální člověk. A jak je krásné být venku a ne zavřená doma, aby náhodou nějaký alergen nedráždil mojí sliznici…

Příští jaro se situace opakovala s tou změnou, že ani v letních měsících se příznaky alergie nedostavily. Celé léto jsem mohla spokojeně trávit venku, jezdit na výlety, jezdit an kole, bylo to neskutečné. Co víc jsem si mohla přát.

 Jsem velmi vděčná za tento zelený zázrak přírody.

V dnešní době tvoří Ječmen i Chlorella Green Ways nezastupitelnou součást nejen mého jídelníčku, ale celé mé rodiny, včetně 4 leté dcerky.

Časem jsem si uvědomila, jak úžasný nástroj mám a jak s jeho pomocí můžu změnit život ostatním lidem, pokud se o tom dozvědí. Už jenom tím, že jim zmizí nepříjemné alergie.

Od té doby jsem vášnivou šiřitelkou zelenáčů, přečetla jsem o nich vše, co jsem našla, abych věděla, jak v těle fungují a co všechno umí. Jak mohou pomoci u různých onemocnění. A mé tělo bylo mým nejlepším učitelem.

Zelené potraviny Green Ways jsou mým posláním a mým velkým koníčkem. Díky nim si plním své sny o vlastním podnikání a oslovuji lidi, kteří s toutu myšlenkou souzní.  Po 15 ti letech práce v korporacích jsem vzala zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou a jsem svým vlastním šéfem.

S každou krabičkou přináším svým zákazníkům možnost změny nejen z pohledu zdraví, ale především smysluplného životního poslání.